Stymulatory tkankowe

Jest to grupa produktów, które działają mocniej niż mezoterapia. Podobnie do mezoterapii, działają na poziomie skóry właściwej, jednak ich skład zapewnia mocniejsze działanie i bardziej spektakularne efekty.

Stymulatory służą do uzupełniania niedoborów kolagenu, pobudzają skórę do produkcji elastyny, dzięki czemu wspomagają lifting, wygładzenie, przebudowę skóry, zagęszczenie i pogrubienie skóry.
Niektóre stymulatory tkankowe można podawać techniką BAP, tj. techniką 5 punktów na każdą stronę twarzy. Takie podanie stymulatora skraca czas zabiegu i minimalizuje ryzyko siniaków, oraz zazwyczaj nie wymaga znieczulenia. 

Z powodu składników użytych do produkcji stymulatorów tkankowych, ich cena jest zazwyczaj dużo wyższa niż produktów do mezoterapii.

Większość stymulatorów tkankowych zawiera jeden lub kilka z następujących składników: kolagen (od- zwierzęcy lub syntetyczny), polinukleotydy, kwas hialuronowy, peptydy, i wiele innych substancji. Często w jednym preparacie łączy się kilka składników aktywnych.

Opisy działania poszczególnych Stymulatorów można znaleźć w ich zakładkach.

Pamiętaj

Zrób zdjęcia przed i jakiś czas po zabiegu, aby mieć pewność co do efektu!

Zarezerwuj termin

 W przypadku wybranych zabiegów, możliwy jest dojazd do klienta.

 Kraków |  Nowy Targ

Co uzyskasz dzięki stymulatorom tkankowym?

  • Lekkie uwypuklenie
  • Nawilżenie
  • Poprawa jędrności skóry
  • Wygładzenie skóry
  • Efekt utrzymuje się 1-1,5 roku w zależności od kondycji skóry, trybu życia i ogólnej pielęgnacji.

 

 

Kiedy przyszedłem do Pani Agnieszki moje włosy były w opłakanym stanie. Po kilku zabiegach jest znacznie lepiej. Włosy bardzo szybko przestały się kru…szyć i wypadać, a po około miesiącu zaczęły odrastać i mam wysyp baby hairów 🙂

Cyprian J.

Mezoterapia skóry głowy wykonana profesjonalnie. Pani Agnieszka przeprowadziła zabieg dokładnie i dała wyczerpujące informacje na temat dbania o skórę głowy, powiedziała mi dokładanie co mam robić aby szybciej włosy odrosły – już nie mogę się doczekać kiedy włosy zaczną rosnąć. Jestem zadowolony i na pewno nie była to moja ostatnia wizyta w tym gabineci

Paweł S.