Polinukleotydy, odmładzają od wewnątrz

Polinukleotydy to cząsteczki przygotowane tak, aby były wysoce biokompatybilne ze skórą. Uruchamiają one siły samoregeneracyjne skóry i normalizują stan skóry od wewnątrz. Wspomagają naprawę komórek i tkanek, nowych naczyń krwionośnych itp. oraz zwiększają gęstość tkanki skórnej, prowadząc do jędrnej i zdrowej skóry.

Zabiegi z polinukletydów są używane jako alternatywa dla zabiegów z kwasu hialuronowego i botoksu. 

Stymulatory na bazie polinukleotydów to zabiegi iniekcyjne, które aktywują i odmładzają. Stosuje się je w takich problach jak zmarszczki, problemy związane ze starzeniem, trądzik, blizny trądzikowe, zagłębienia pod oczami, w dolinie łez, since pod oczami, skutki fotostarzenia, jak i inne problemy skórne wynikające ze złej diety, czy też nadmiernego stresu.

Na poziomie bioestetycznym polinukleotydy raz wprowadzone do skóry właściwej (wstrzyknięte), stają się ważnymi biostymulatorami fibroblastów, „rodzicem” kolagenu i innych podstawowych substancji utrzymujących strukturę skóry. Mogą stabilizować i rekompensować uszkodzony łańcuch DNA komórkowego, dzięki czemu postuluje się, że są doskonałymi naprawiaczami uszkodzeń komórkowych, pomagają po prostu goić rany.

Polinukleotydy dają nam możliwość naprawy komórki od wewnątrz i jej regeneracji, odmłodzenia” jej funkcjonowania, a tym samym uzyskania młodszego wyglądu skóry, świeżej, jasnej, nawilżonej i napiętej.

Pamiętaj

Zrób zdjęcia przed i jakiś czas po zabiegu, aby mieć pewność co do efektu!

Zarezerwuj termin

W przypadku wybranych zabiegów, możliwy jest dojazd do klienta.

Co uzyskasz dzięki stymulatorom tkankowym na bazie polinukletydów?

  • Wyrównanie zmarszczek
  • Poprawę jędrności skóry
  • Poprawę wyglądu skóry po bliznach potrądzikowych i innych
  • Poprawę wyglądu skóry na rozstępach
  • Poprawę wyglądu przy innych uszkodzeniach skóry 

 

Kiedy przyszedłem do Pani Agnieszki moje włosy były w opłakanym stanie. Po kilku zabiegach jest znacznie lepiej. Włosy bardzo szybko przestały się kru…szyć i wypadać, a po około miesiącu zaczęły odrastać i mam wysyp baby hairów 🙂

Cyprian J.

Mezoterapia skóry głowy wykonana profesjonalnie. Pani Agnieszka przeprowadziła zabieg dokładnie i dała wyczerpujące informacje na temat dbania o skórę głowy, powiedziała mi dokładanie co mam robić aby szybciej włosy odrosły – już nie mogę się doczekać kiedy włosy zaczną rosnąć. Jestem zadowolony i na pewno nie była to moja ostatnia wizyta w tym gabineci

Paweł S.